Forum Klubu Psa Sportowego "PSIE RANCZO"-Szczecin

Forum tylko dla klubowiczów Klubu Psie Ranczo. Gości zapraszamy do części regulaminowej, do galerii oraz działu dla Gości. Pozostałe działy są widoczne tylko dla klubowiczów.

#1 2011-06-19 17:03:32

marzata

Gość

Dogtrekkin Łódź 02.07.2011 ... trasa 10 i 30 km

Negro-Team.PL wraz z inesSport mają zaszczyt zaprosić Ciebie na Over Zoo Cup - I Mistrzostwa Ziemi Łódzkiej w Dogtrekkingu, które odbędą się 2 lipca 2011 roku w Łodzi na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich.

Baza dogtrekkingu została zlokalizowana na Kempingu "Na Rogach" przy ulicy Łupkowej 10/16 w Łodzi. Więcej informacji znajdziesz na http://negro-team.pl/dogtrekking/?baza-imprezy,7

Przygotowaliśmy dla uczestników dwie długości tras. Pierwsza o długości ok. 30km tzw. Mid oraz trasa Hobby o długości około 10km. Obie trasy w ponad 95% prowadzą przez tereny Lasu Łagiewnickiego - największego kompleksu leśnego w granicach miasta w Europie. Trasa Hobby bierze udział w akcji "Zabierz psa na spacer" i skierowana jest głównie do mieszkańców Łodzi oraz okolicznych miejscowości. Oczywiście mogą na tej trasie wystartować osoby z całego kraju ale dla przyjezdnych polecamy trasę Mid, która przebiega przez najciekawsze zakątki Lasu Łagiewnickiego. A że obszar ten to tereny Wzniesień Łódzkich to profil trasy jest bardzo ciekawy i nie pozwoli nikomu się nudzić.

Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek. Zaczynając od pakietów startowych, w których to znajdziecie m.in. produkt Elektro Fit od naszego Sponsora Głównego Over Zoo po pamiątkowe medale. Wszyscy uczestnicy, którzy zgłoszą się i opłacą wpisowe do 25 czerwca 2011 otrzymają na mecie pamiątkowe medale (specjalnie wykonane na tą imprezę). Ci którzy zapłacą po terminie albo będą mieli szczęście i załapią się na pulę rezerwową na mecie albo dostaną medale od listonosza.

Oprócz trofeów i nagród dla najlepszych wśród wszystkich uczestników dogtrekkingu zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody. A wszystko to dzięki sponsorom:

Over Zoo – producent ekologicznych preparatów dla zwierząt www.over-zoo.pl
Negro-Team.PL – producent osprzętu do sportu psich zaprzęgów i dogtrekkingu
PHU Kalka – biuroserwis zaopatrujący firmy i instytucje w niezbędne do pracy artykuły www.kalka-lodz.pl
Taxi Plus – usługi transportowe (przyjeżdżasz PKP albo PKS-em napisz do nas, a przyjedziesz z dworca taksówką za darmo) www.taxi-plus.pl
Dyrekcja Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich - www.pkwl.pl
Printz – producent systemów reklamowych www.printz.pl


W ramach współpracy z Fundacją Adopcje Malamutów i Serwisem Husky Adopcje przygotowaliśmy również klasyfikacje oraz nagrody dla uczestników startującymi z czworonogami z adopcji. Będą też trofea i upominki dla najlepszych drużyn dlatego namawiajcie znajomych i przyjeżdżajcie tłumnie bo każdy zawodnik więcej w drużynie to większa szansa na zwycięstwo.

Miło nam poinformować, że patronat honorowy nad imprezą objął Dyrektor Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich Pan Hieronim Andrzejewski. Natomiast patronat medialny zapewniają TVP Łódź, MM Łodź, Maratończyk.pl, Biegajznami.pl oraz serwis biegowy Ziemi Łódzkiej – www.biegampolodzi.pl

Jeśli chcecie poczytać o imprezie zapraszamy do kiosków po Dziennik Łódzki oraz Express Ilustrowany natomiast jeśli chcecie posłuchać o dogtrekkingu ustawcie odbiorniki na Planeta.fm i Radio Parada.

Szczegóły na www.negro-team.pl/dogtrekking

https://lh6.googleusercontent.com/-16JtLBpCASw/Tf3N3l4295I/AAAAAAAABks/Xnfa-yx2eZA/baner.jpg

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora